Japonya’nın pazar lideri
Chofu Isı Pompaları Türkiye’de

 

Dünya’nın en iyi ısı pompası olarak kabul edilen CHOFU SEISAKUSHO, Türkiyede firmamız tarafından temsil edilmektedir.

Japonya İklimlendirme ve Soğutma İmalatcıları Derneği ( www.jraia.or.jp ) verilerine göre CHOFU, Japonya’da domestik tip hava kaynaklı ısı pompaları katagorisinde açık ara pazar lideri konumundadır.

CHOFU ısı pompaları sadece Japonya’daki fabrikalarda üretilmektedir. Ürünü oluşturan yapı elemanlarının da tamamı Japon markalarından seçilmiştir.

CHOFU sözde değil, gerçekten safkan bir ” Made in Japan ” ısı pompasıdır.

Japonya’da ısı pompası satışlarında lider olabilmek için ürünlerin sahip olması gereken özellikleri tahmin edebilirsiniz ;
– En yüksek işletim verimliliği, en düşük elektrik tüketimi
– En kolay, en yüksek standartlı kullanım konforu
– En problemsiz, servis gerektirmeyen en uzun kullanım ömrü

CHOFU ısı pompaları monoblok gövdeli olarak 6, 10 ve 16kW anma ısıtma kapasitelerinde sunulmaktadır.

CHOFU ısı pompalarında DC inverterli twin rotary kompresör, DC fırçasız fan motoru, elektronik genleşme vanası, DC inverterli sirkülasyon pompası gibi en üst seviye teknolojik yapı elemanlarının kullanıldığını vurgulamaya belki gerek bile yoktur.

CHOFU’nun Türkiye pazarına girmek için uzun araştırmalar yaptıktan sonra ülke partneri olarak firmamızı seçmesi tesadüf değildir.

Firmamızın kendi sektöründe sahip olduğu bilgi birikiminin yanı sıra, Türkiye’de gerçekleştirdiği, yüksek referans değerine sahip onlarca büyük güçlü ısı pompası uygulaması CHOFU’nun kararını direkt etkilemiştir.

CHOFU nasıl Japonya’da domestik ısı pompası pazarının lideri ise, firmamız da Türkiye’de kendi markası NEWTHERM ile yüksek standartlı ısı pompası pazarında lider durumundadır.

Translate »