Titanic De Luxe Otel - Bodrum

Bodrum Güvercinlik’te Titanic Deluxe Tatil Köyü

Pina Yarımadası’nda 80 bin m2 alan üzerine kurulu 400 odalı tatil köyü, 350 m’lik özel kumsalı ve güneşlenme iskeleleri ile eksiksiz bir deniz keyfi sunmaktadır. Ancak tesiste ısıtılan açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk ve oyun havuzları ve ısıtmalı özel villa havuzları da mevcuttur.

Havuz sularının ısıtılmasının yanı sıra hamam, spa ve kapalı havuz mekânlarının ısıtılması ve tesiste tüketilen kullanım sıcak suyunun hazırlanması LNG, doğalgaz ve Fuel-oil gibi yakıtlarla çok yüksek enerji maliyetleri oluşturmaktadır. Yüksek kapasiteli ısı pompalarımızla kurguladığımız ısı merkezleri ile enerji maliyetlerinden önemli boyutta tasarruf yaptırıyor, çevrenin kirlenmesini önlüyoruz.

Tesisin ortak havuzlarının ısıtılmasında; 1 adet AirPool AWP110, 1 adet AirPool AWP66, 2 adet AirPool AWP57, 3 adet AirPool AWP38 modeli titanyum eşanjörlü havuz suyu ısı pompalarımız kullanılmıştır.
Türk hamamı ve spa ısıtılmasında; 1 adet AirMini AW19, 1 adet AirMini AW15, 1 adet AirMini AW06,
Sıhhi sıcak su hazırlanmasında; 2 adet AirMini AW52, 2 adet AirHot AW64, modeli hava kaynaklı ısı pompalarımız kullanılmıştır.

Translate »