Satış

Satış hizmetlerimiz firmamızın “Satış ve Pazarlama” bölümü tarafından satış şartlarımıza uygun olarak organize edilmektedir. 

Firmamız bazı müşteri gruplarına, danışmanlık ve projelendirme hizmetleri de vererek direkt satış yapmaktadır. Diğer satışlarımız ise, Türkiye genelinde “Yetkili Bayilerimiz” tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Yetkili Bayilerimiz; ısı pompaları ve radyant ısıtma sistemleri gibi yüksek seviyeli tesisat devreleri ve enerji verimliliği gibi konulara gönül vermiş, bu konularda deneyimli firmalar arasından seçilmektedir. 

Birçok bayimiz “Proje ve Taahhüt” yapabilme olanaklarıyla anahtar teslim uygulamalar da gerçekleştirebilmektedir. Bu özellik Türkiye’de henüz her firmanın yapamadığı ısı pompaları ve radyant ısıtma gibi yeni ve modern tesisat uygulamalarında müşterilerimize önemli avantajlar sağlamaktadır. 

Bayilik organizasyonumuzun geliştirilmesi ve koordinasyonu “Satış ve Pazarlama” bölümümüzce sağlanmaktadır.

Bayilerimiz müşterilerimize her türlü ürün ve hizmetin eksiksiz ulaştırılabilmesi için sorumlu ve yetkilidirler. Müşterilerimiz teklif isteme, satış, ürün lojistiği, işletmeye alma, servis ve süpervizörlük gibi hizmet gereksinimlerini bayilerimize iletebilirler. 

Bayilerimiz sattıkları ürünlerin işletmeye alınması, garanti şartları ve servis prosedürleriyle ilgili bilgileri müşterilerimize ulaştırmak ve bunların sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için gerekli organizasyonu yapmak zorundadırlar.

Isı Pompası Uygulamalarında Türkiye'nin Lider Kuruluşuyuz

Translate »